preskoči na sadržaj

Osnovna škola Stjepana Kefelje Kutina

Login
RASPORED ZVONA

ŠKOLSKI SAT

VRIJEME

1.

8:00-8:45

2.

8:50-9:35

3.

9:50-10:35

4.

10:50-11:35

5.

11:40-12:25

6. / 1.

12:30-13:15

7. / 2.

13:20-14:05

            3.

    14:20-15:05

            4.

    15:10-15:55

            5. 

    16:00-16:45

Udžbenici i radni materijal šk. god. 2021./2022.

UDŽBENICI

RADNI MATERIJAL

Poveznice

 

      

         Aktivnosti Ekoškole 

         Stjepana Kefelje

 

Zadruga Ruke

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Stjepan Kefelja Primary School-presentation in English

Jeste li znali?

Office 365 za škole

Google Classroom

ANKETA
Koji vam je najdraži predmet?
















VOZNI RED ŠKOLSKIH AUTOBUSA

Linija

Vrijeme

polaska

Vrijeme

odlaska

Repušnica

7:20

13:20

 

 

14:10

Lipa, Radićeva,

Gupčeva

7:30

12:40

 

 

14:10

 

12:00

16:55

Mikleuška

6:50

14:10

Poveznice

Raspored informacija
RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE
Irena Posavec / datum: 21. 11. 2019. 11:20

RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE

 

Osnovna škola Stjepana Kefelje

Kutina

RASPORED INFORMACIJA UČITELJA ZA RODITELJE PO RAZREDNIM ODJELIMA

 

Šk. god.  2021./2022.         RAZREDNA NASTAVA – MATIČNA

Razredni odjel

Ime i prezime učitelja

Dan u tjednu

Vrijeme

 

1.a

Marija Premužić

J: Srijeda

P: Ponedjeljak

J : 8:50-9:35

P: 16:10-16:55

 

1.b

Mirela Pešut

J: Utorak

P: Utorak

J: 10:50-11:35

P: 13:30-14:15

 

2.a

Natalija Marmilić

J: Ponedjeljak

P: Četvrtak

J: 8:50-9:35

P:14:30-15:15

2.b

Helena Ćosić

J: Srijeda

P: Srijeda

J: 9:50-10:35

P:15:20-16:05

 

3.a

Ivana Madunić

J: Utorak

P: Utorak

J : 10:50-11:35

P: 14:30-15:15

 

3.a

Matea Vrućina

 

J: Utorak

P: Utorak

J: 10:50-10:35

P: 13:30-14:15

 

3.b

Ivana Špiljak

J: Ponedjeljak

P:  Četvrtak

J: 9:50-10:35

P: 15:20-16:05

 

4.a

Danijela di Gallo

J: Srijeda

P: Srijeda

J: 10:50-11:35

P: 12:40-13:25

 

4.b

Mirela Šajn

J: Četvrtak

 P: Četvrtak

J: 9:50-10:35

P: 13:30-14:15

Informatika

Anamarija Maler

J: Ponedjeljak

P: Ponedjeljak

J:9:50-10:35

P:14:30-15:15

Informatika

Sonja Vidalin

Srijeda

9:50-10:35

Vjeronauk

Ivana Crnjak Mikinac

Četvrtak

14:30-15:15

Vjeronauk

Šimica Vlajić

Utorak

11:50-12:35

Vjeronauk

Manuela Dalenjak

Petak

12:30-13:00

Engleski jezik

Eleonora Novosel

Prema najavi roditelja u Mmtičnoj školi

PŠ Repušnica

srijedom 10:00-10:40

Engleski jezik

Ivana Peček

Srijeda

Četvrtak

P:14:30

J:8:50-9:35

Glazbena kultura

Vesna Babić

Ponedjeljak

10:50-11:35

 

Njemački j.

Monika Kelčec Azinović

Petak

10:50-11:35

 



PREDMETNA NASTAVA RASPORED INFORMACIJA RAZREDNIKA ZA RODITELJE PO RAZREDNIM ODJELIMA

Razredni odjel

Ime i prezime učitelja

Dan u tjednu

Vrijeme

5.a

Jasna Sabljak

Ponedjeljak

9:50-10:35

5.b

Lidija Nikolić

Četvrtak

10:50-11:35

5.c

Ivana Slegovac Mokry

Ponedjeljak

11:50-12:25

6.a

Ines Pernička

Četvrtak

8:00-8:45

6.b

Nevenka Dejanović

Petak

9:50-10:35

6.c

Goran Šporčić

Srijeda

10:50-11:35

6.d

Sonja Vidalin

Srijeda

9:50-10:35

7.a

Marina Prpić

Srijeda

9:50-10:35

7.b

Zoran Kustura

Četvrtak

9:50-10:35

7.c

Dajana Kurtović

Srijeda

9:50-10:35

8.a

Jelena Odorčić

Ponedjeljak

10:50-11:35

8.b

Silvija Krpes

Ponedjeljak

10:50-11:35

8.c

Vesna Babić

Ponedjeljak

10:50-11:35

 

PREDMETNA NASTAVA-RASPORED INFORMACIJA PREDMETNIH UČITELJA KOJI NISU RAZREDNICI

 

Predmet

Ime i prezime učitelja

Dan u tjednu

Vrijeme

Hrvatski j.

IVA HABAZIN

Ponedjeljak

11:50-12:35

Hrvatski j.

MARTINA HORVATIĆ

Utorak

9:50-10:35

TZK

SANJA JOSIĆ

Srijeda

11:50-12:35

Njemački j.

MONIKA KELČEC AZINOVIĆ

Petak

10:50-11:35

Geografija

VESNA ANDROIĆ HANŽIĆ

Ponedjeljak

A: 8:50-9:35

B: 9:50-10:35

Povijest

NASTASIJA KELENTRIĆ

 

Utorak

9:50-10:35

Kemija

DANIJELA  TOMAC

Petak

10:50-11:35

Priroda

BONITA MUDRI

Ponedjeljak

9:50-10:35

Engleski jezik

IRENA POSAVEC

Ponedjeljak

10:50-11:35

Engleski jezik

IVANA PEČEK

Srijeda

Četvrtak

B: 14:30-15:15

A: 8:50-9:35

Matematika

ANA LUŠKI

Srijeda

9:35-10:35

     Matematika/fizika

BILJANA OBRADOVIĆ

Petak

9:50-10:35

Informatika

IVANA KAŠNER

Utorak

10:50-11:35

Vjeronauk

IVANA CRNJAK MIKINAC

 

Četvrtak

14:30-15:15

Vjeronauk

ŠIMICA VLAJIĆ

Srijeda

11:50-12:35

 


RASPORED INFORMACIJA UČITELJA ZA RODITELJE PO RAZREDNIM ODJELIMA-PODRUČNE ŠKOLE REPUŠNICA/MIKLEUŠKA

 

Razredni odjel

Ime i prezime učitelja

Dan u tjednu

Vrijeme

 

1.R

MONIKA BANOVIĆ

J: Srijeda

P: Srijeda

J:10:40-11:25

P:13:20-14:05

 

2.R

DUBRAVKA MILETIĆ

J: Ponedjeljak

P:Utorak

J: 10:40-11:25

P: 16:45-17:15

 

3.R

ĐURĐA RADOŠEVIĆ

J:Ponedjeljak

P:Srijeda

J:10:40-11:25

P:16:45-17:30

 

4.R

ŠTEFICA VUKOVIĆ

J: Utorak

P: Srijeda

J: 10:40-11:25

P: 16:45-17:15

Engleski j.

ELEONORA NOVOSEL

Srijeda

10:00-10:40

Vjeronauk

MANUELA DALENJAK

Srijeda

10:00-10:40

Njemački j.

MONIKA KELČEC AZINOVIĆ

Petak (u matičnoj školi)

10:50-11:35

Informatika

ANAMARIJA MALER

J: Ponedjeljak

P: Ponedjeljak

(u matičnoj školi)

J: 9:50-10:35

P: 14:30-15:15

PŠ MIKLEUŠKA JASNA ĐURKAN Utorak 8:45-9:35

RAVNATELJ IVICA PETROVIĆ ODRŽAVA INDIVIDUALNE RAZGOVORE S RODITELJIMA SVAKE SRIJEDE U VREMENU OD 12:00 DO 15:00

.


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju